O nas

Zespół

Zespół

Gwarantujemy, że nie ma w naszym zespole sprzedawców, którzy obiecują „złote góry”. Jesteśmy specjalistami, którzy „zjedli zęby” na IT i nie składają obietnic bez pokrycia.
Komunikacja

Komunikacja

Podejmowanie decyzji biznesowych wyłącznie na podstawie zaufania do zespołu IT, nie jest właściwe. Nawet jeśli jesteś informatycznym laikiem, to współpracując z nami, zawsze będziesz rozumiał, dlaczego wybieramy określone rozwiązanie.
Zysk z inwestycji

Zysk z inwestycji

Na początku wspólnie określamy cel, który chcesz osiągnąć. Na samym końcu weryfikujemy, czy został on wypracowany. Jeśli nie, to gwarantujemy, że nie zapłacisz ani złotówki. 
Terminowość

Terminowość

Jeśli otrzymasz od nas informację, że raport z analizy zostanie wysłany w ciągu 30 minut, to tak się stanie. W temacie terminowości nie akceptujemy żadnych kompromisów.
Współpraca

Współpraca

Pierwszy dzień pracy naszego konsultanta otrzymasz kompletnie za darmo. Bez haczyków. Jesteśmy pewni naszych kompetencji i przekonani, że po spotkaniu zdecydujesz się na dłuższą współpracę.
Porozumienie

Porozumienie

Nie narzucamy rozwiązań, tylko staramy się je wypracować z Twoim zespołem. Dzięki temu nie tylko pomagamy osiągnąć cel, lecz pokazujemy jak postępować w przyszłości.
Chcesz poznać więcej informacji? Skontaktuj się z nami