Co robimy

Jak to działa?

Nawet najlepszy zespół specjalistów nie będzie w stanie efektywnie realizować powierzonych mu zadań bez osoby, która poprowadzi ich do sukcesu.
Brak doświadczenia menadżerskiego oraz wizji rozwoju często jest elementem powstrzymującym działy IT przed wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań dla biznesu.
W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Mentority. Po analizie Twoich oczekiwań i celów przydzielamy do Twojego zespołu doświadczonego managera IT. W zależności od rodzaju potrzeb może on zaplanować dalszy rozwój, zrealizować projekt, przeprowadzić audyt lub wykreować nowego lidera. Nie musisz go zatrudniać. Sam/a decydujesz, ile czasu jego pracy stacjonarnej/zdalnej będziesz potrzebować. Nawet jeśli dysponujesz niewielkim zespołem IT, to możesz korzystać z doświadczenia osoby, która realizowała wielomilionowe projekty, dla europejskich marek.

Jak to działa?

Ile to kosztuje?

Na podstawie raportu płacowego HAYS (2016) zatrudnienie doświadczonego kierownika projektu to średni miesięczny koszt 10 000 zł netto, czyli ponad 17 500 zł całkowitego kosztu firmy. W przypadku doświadczonego Manager IT koszt dla firmy na pewno przekroczy 25 000 zł miesięcznie.
Konsultanci Mentority wspierają Twoją firmę poprzez stacjonarne konsultacje, lecz znaczną część pracy realizują zdalnie. W Twoim imieniu kontaktują się z zewnętrznymi firmami, prowadzą analizy, przygotowują dokumenty i umowy. W większości przypadków nie muszą angażować się wyłącznie w jeden projekt i mogą współpracować z kilkoma klientami równocześnie. Dzięki temu koszt ich usług jest wielokrotnie niższy, niż w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę, a my możemy zagwarantować, że stałe wsparcie Manager IT, który doświadczenie zdobywał w firmie z listy TOP 200 wg Wprost możesz otrzymać już za 5 000 zł  netto miesięczne (całkowity koszt firmy). Jako wsparcie rozumiemy cykliczne wizyty stacjonarne, konsultacje mailowe i telefoniczne.

Ile to kosztuje?

Gwarantujemy Tobie

Twój sukces, to nasz sukces, więc gwarantujemy Tobie, że:

  • Masz możliwość zrezygnowania z usług w dowolnym momencie;
  • Nie wystawimy żadnej faktury, jeśli nie będziesz zadowolony ze współpracy;
  • Pierwszy dzień konsultacji + przygotowanie ogólnej koncepcji prac otrzymasz całkowicie za darmo, przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy;
  • Odpowiedź na każdego maila otrzymasz w ciągu maks. 24 godzin, a średnio w ciągu 2 – 3 godzin;
Gwarantujemy Tobie
Chcesz poznać więcej informacji? Skontaktuj się z nami